Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   72619

Dziś nas odwiedziło :  209

 
Zajrzyj na nasz profil na FBPod jabłonką.

Temat : Pod jabłonką.

Kategoria :  Aktualności       Data : 2024-06-26 12:38:23

Zabiegani, zapracowani, pochłonięci sprawami zawodowymi, rodzinnymi, osobistymi i zdrowotnymi mamy ostatnio jakby mniej czasu na wszystko.

Mimo to - tradycyjnie jak co roku - zebraliśmy się 25 czerwca 2024 pod gościnną, rozłożystą jabłonka w ogrodzie prezesa, aby pogadać, pośmiać się i podyskutować nad różnymi sprawami.

Rzeczywistość podarowała nam taki moment wytchnienia i zapomnienia na chwilkę o pędzącym świecie wokół nas. Wiemy jak bardzo często sprawy codzienności pochłaniają nas bez reszty, zmartwienia, smutki, stresy, spotkania zawodowe i praca więc bardzo doceniamy takie spotkania.

Pogoda dopisała, humory niezłe, jedzonko także całkiem całkiem.

Prezes składa podziękowania wszystkim, którzy wyrawali się z kieratu codzienności i znaleźli czas na te kilka godzin chilloutu we własnym gronie.

Mam nadzieję, że każdy obecny mógł poczuć się częścią tej naszej wspólnoty. Takiego grona, w którym liczy się obecność, wspólnie spędzony czas, zwykłe rozmowy i śmiech. Dzięki Wam było tak serdecznie, klimatycznie i zwyczajnie miło.

Wieczór zaliczamy do udanych, a ten letni, upalny wieczór pozostanie na długo w pamięci uczestników. A o czym dokładnie toczyły się jabłonkowe rozmowy?

To  wiedzą tylko wiatr, ogniska blask i jabłonka prezesa, wierny od lat, świadek naszych spotkań, dyskusji i sekretów.

 Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com