Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   72440

Dziś nas odwiedziło :  30

 
Zajrzyj na nasz profil na FBPopołudnie kobiecej życzliwości czyli SWAP PARTY

Temat : Popołudnie kobiecej życzliwości czyli SWAP PARTY

Kategoria :  Aktualności       Data : 2024-03-11 21:30:43

Gdy zapraszałyśmy do udziału w pierwszym kaletańskim SWAP PARTY, nie spodziewałyśmy się takiego sukcesu frekwencyjnego.

W niedzielę 10 marca 2024 Gościłyśmy w Restauracji Casyno Panie z Kalet, Koszęcina, Lublińca i Pyskowic.

Z radością i zaskoczeniem witałyśmy całkiem sporo osób, które nie zapisały się wcześniej, a pomimo to zaglądały czy to na spotkanie, czy na przegląd ciuszków, czy na chwilkę rozmowy.

Życzliwość, energia, radość, pomoc, ekologia, moda, odrobina szaleństwa.... to wszystko razem działo się równocześnie w czasie pierwszego kaletańskiego SWAP PARTY czyli ciuch w ruch.

Spotkanie zorganizowane przez Iwonę Gansiniec Stylistkę, Restaurację Caysno, nasze Stowarzyszenie, w partnerstwie z Pracownią Prezentu, panią Joanną Nowakowską Drogerie Polskie, panem Jarosławem Czaja Fotografia Czaja, Panią Anną Piekarczyk konsultantką Mary Kay i grupą przewspaniałych kobiet okazało się nie tylko ekologiczno modowym wydarzeniem, ale także cudowną okazją do rozmów, żartów i zabawy.

Zorganizowałyśmy konkurs na najlepsze przebranie z wymienionych ciuszków, oraz konkurs na największą ilość wymienionych ubrań. Dowodem na to, że to pomysł trafiony w 10 jest to, że prawie wszystkie uczestniczki zgłosiły swoją chęć startu.

Konkurs przebrań wygrała jednogłośnie i bezapelacyjnie pani EWA WICHER, którą jurorki podziwiały za przepiękną stylizację, ale także za humor i odwagę.

Wśród gości pojawiła się Dominika Witkowska z Pyskowic, która dała się nam wszystkim poznać jako życzliwa i bardzo serdeczna, otwarta osoba. Dominika pozwoliła nam spojrzeć na nas same z zupełnie innej perspektywy, a także wzięła udział w obradach Jury Konkursowego. Dziękujemy i życzymy powodzenia w nadchodzących wyborach samorządowych!!

Ten wieczór był nie tylko o wymianie ubrań, ale o tworzeniu więzi, dzieleniu się radością i wspieraniu się nawzajem. Dzięki takim wydarzeniom możemy przekształcać świat w lepsze miejsce, pełne współpracy, empatii i zrozumienia. Cieszę się, że mogłam być częścią tego niezwykłego, inspirującego wydarzenia. Zmieniając świat, zaczęłyśmy od nas samych.

Efektem końcowym była całkiem spora ilość ubrań dobrej jakości, które Panie zostawiły, a które zaraz potem przekazałam do zaprzyjaźnionego Rodzinnego Domu Dziecka.

Wszystkim ogromnie dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie tego niecodziennego pomysłu. WSZYSTKIM BARDZO DZIĘKUJEMY !!

Galerię znajdziecie tutaj https://www.naszekalety.eu/index.php?mods=galeriakat&ida=117

 


 Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com