Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   72624

Dziś nas odwiedziło :  214

 
Zajrzyj na nasz profil na FBSpartakiada trwa, wyniki kolejnego konkursu.

Temat : Spartakiada trwa, wyniki kolejnego konkursu.

Kategoria :  Spartakiada wiedzy i sportu. Im dalej w las tym więcej... wiedzy       Data : 2021-08-16 17:22:52

Od 2 sierpnia 2021 w portalach społecznościowych Stowarzyszenia Nasze Kalety, na łamach Tygodnika Gwarek oraz na antenie Polskiego Radia Katowice trwa projekt Spartakiada wiedzy i sportu pod hasłem "Im dalej w las, tym więcej...wiedzy".

To zadanie promujące ekologię, edukację, sport, taniec, wiedzę na temat ginących zawodów oraz profilaktykę zatruć grzybami.

Ze względu na wciąż realne zagrożenie pandemiczne, całość przeniesiona została w strefę online, gdzie prezentujemy filmy i artykuły na tematy spartakiadowe.

Przyłączyć można się w każdej chwili, wystarczy na fejsbuku zgłosić się do grupy o tej samej nazwie (tutaj link : https://www.facebook.com/groups/513457959926637 ) .

Dzisiaj - 16. sierpnia 2021 - prezentujemy w ww.grupie, wspólnie z prezesem Adamem Gabryś, wyniki konkursu dotyczącego pierwszej Nagrody Specjalnej przyznawanej przez Osobom, które wspierają przedsięwzięcia Stowarzyszenia Nasze Kalety, pomagają w ich realizacji i są naszymi Przyjaciółmi.

Nagroda pojawiła się na II Rodzinnym Grzybobraniu w roku 2012 i od tej pory przyznawana jest corocznie, za wyjątkiem roku 2020, który jak wiadomo był rokiem pod znakiem pandemii.

Tutaj link to wyników : https://fb.watch/7qujhRpu0I/

Zapraszamy do udziału :-)Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com