Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   72541

Dziś nas odwiedziło :  131

 
Zajrzyj na nasz profil na FBSpartakiada wiedzy i sportu. Zarys.

Temat : Spartakiada wiedzy i sportu. Zarys.

Kategoria :  Spartakiada wiedzy i sportu. Im dalej w las tym więcej... wiedzy       Data : 2021-07-21 10:33:04

Nagrody, bony, konkursy, transmisje na żywo, filmy, fotoreportaż, gra, spotkania, dyskusje, sport.

To tak w wielkim skrócie zarys wydarzenia, które rozpoczniemy w sierpniu.

Gdy pisaliśmy projekt tego przedsięwzięcia w końcówce roku 2019 nie mieliśmy pojęcia co wydarzy się w roku 2020, nikt nie spodziewał się pandemii i tego wszystkiego co z sobą przyniosła. Pierwotny zamysł był taki, aby wydarzenie odbyło się w plenerze z udziałem publiczności, lecz tak nie może się stać.

Nie spodziewaliśmy się tego, że będzie to tak trudny czas dla świata, dla kraju, dla organizacji pozarządowych, dla firm, dla każdego z nas. Zagrożenie wciąż gdzieś czai się wokół nas i dlatego zdecydowaliśmy o przeniesieniu naszego wydarzenia w strefę online. W trosce o Was, o naszych Wolontariuszy oraz Gości wydarzenia.

Wolontariuszy ubieramy w koszulki takie jak na zdjęciach, koszulki będą także do wygrania w konkursach.

Mamy nadzieję, że weźmiecie Państwo udział we wszystkich wydarzeniach, liczymy na obserwujących, komentujących, biorących udział w konkursach.

Na płaszczyźnie wydarzenia na fejsbuku, pojawiać się będą kolejno filmy z naszymi Gośćmi, w których zadamy Państwu pytania. W opisie filmów, będą określone warunki kiedy i jak należy na pytanie konkursowe odpowiedzieć, aby wygrać nagrodę rzeczową.

Spartakiada Wiedzy i Sportu odbywa się pod hasłem "Im dalej w las, tym więcej wiedzy..." dlatego naszym zadaniem będzie także przekazywanie Państwu w ciekawy i innowacyjny sposób wiedzy przyrodniczej i ekologicznej, jak również wiedzy dotyczącej prewencji zatrucia grzybami i wiedzy o ginących zawodach.

Pojawi się konkurs na temat grzybów, będziemy prosić Państwa o ulubione przepisy na potrawy z grzybów, a także o zdjęcia zebranych w kaletańskich lasach grzybów. W tej kategorii do wygrania będą Trofea Grzybowe, której już się tworzą w naszej ulubionej pracowni Ceramiki Artystycznej "Amfora".

Będzie fotoreportaż międzypokoleniowy a także - NIESPODZIANKA - nasza gra "Tropem Dębowego Liścia" w zupełnie nowej odsłonie. ( Sama nie mogę się już doczekać ! ).

Wiedza i sport. Tego się proszę spodziewać. Sport to na przykład łucznictwo, wiedza to na przykład prezentacja  ginących zawodów typu kowalstwo czy wikliniarstwo.

Zapraszam do udziału, chętnych do wolontariatu proszę o zgłoszenia osobiste,  przez wiadomości messengerowe na fejsbuku, telefoniczne lub mailowe. Liczba miejsc dla wolontariuszy w tym projekcie jest nieco ograniczona :-)

Prosimy uważnie śledzić wpisy na stronie, a także wydarzenie na fejsbuku. Aby być na bieżąco należy kliknąć w wydarzeniu "wezmę udział".

Link do wydarzenia na fejsbuku: https://www.facebook.com/events/890500745147286/?active_tab=discussion

 

 

 
 Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com