Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   72489

Dziś nas odwiedziło :  79

 
Zajrzyj na nasz profil na FBKiermasz dla Szymonka.

Temat : Kiermasz dla Szymonka.

Kategoria :  Aktualności       Data : 2016-12-16 14:38:08

Jesteśmy wzruszeni i zachwyceni niezwykłą ofiarnością i życzliwością mieszkańców Kalet. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którym nie był straszny dzisiejszy poranny mróz i przyszli na Kiermasz organizowany z myślą o Szymku Wojtali.

Każda złotówka, którą dziś zostawiliście Państwo na którymkolwiek stoisku składa się nie ze 100 groszy ale z tysiąca ułamków serca, dobrych myśli i życzliwych dusz ludzkich. To był piękny poranek i dziękujemy także za wszystkie miłe i ciepłe słowa, które padły pod naszym adresem.

Dziękujemy ofiarodawcom, bez których nie odbyłby sie dzisiejszy kiermasz; młodzieży, która dzielnie stała w mrozie od samego rana z  uśmiechem na ustach, wolotariuszom i naszym członkom, którzy znaleźli te kilka godzin, aby je przeznaczyć na sprzedaż ciast i pierniczków.

Dziękujemy wszystkim Wam. Zwłaszcza Oli, Ani, Tomkowi, Damianowi, Sabinie, Jurkowi, Marysi, Magdzie,  Magdzie (2), Tomkowi, Danucie, Mateuszowi, Adasiowi, Danusi, Mateuszowi (2), Krzysiowi, Kubie, Mikołajowi, Jarkowi, Janowi, Izie, Rafałowi, Monice, Ani, Halinie, Mariuszowi, Ani, Marioli, Jance,..... i tym, którzy chcą pozostać anonimowi. To cudowne, że można na Was zawsze liczyć.

Wielu z Was nas zaskoczyło i to jest zdumiewająco pozytywne.

To piekne, że wciąż dzieją się takie rzeczy w naszym mieście :-)Autor artykułu : Tania
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com