Artykuły
Galeria
GRA
Losowe zdjęcie
O nas
LinkiEKO.naszekalety.euHISTORIA.naszekalety.eu

Znajdź na stronie
Rozkład jazdy Busa
Pogoda
Goście
Wszystkich gości :   72569

Dziś nas odwiedziło :  159

 
Zajrzyj na nasz profil na FBPolski Związek Niewidomych zaprasza

Temat : Polski Związek Niewidomych zaprasza

Kategoria :  Aktualności       Data : 2015-11-04 10:44:14

 

 

 

 

W czasie III Forum Organizacji Pozarządowych mieliśmy okazję poznać i porozmawiać z przedstawicielami innych organizacji zajmujących się pracą społeczną.

Wśród nich kilka chwil spędziliśmy dyskutując nad sytuacją osób słabowidzących oraz niewidomych w naszych okolicach.

Polski Związek Niewidomych Okręg Śląski zaprasza samych zainteresowanych, ich rodziny i przyjaciół z miasta Kalety do kontaktu i współpracy. Na pewno nie jesteście sami w swojej chorobie i znajdziecie wśród nas życzliwość, zrozumienie i pomoc.

Wszyscy zaintersowani mogą skonaktować się poprzez stronę internetową : http://www.pzn.slask.pl/subp_dyn.php?id=29&idg=4&action=show#txt

Można także skorzystać z numeru telefonu komórkowego 690 950 994.

Każdy jest mile widziany, tym bardziej, że poza pomocą typowo merytoryczną wśród członków PZN można spędzić miłe chwile z przyjaciółmi w czasie czy to spotkań karnawałowych z piosenką biesiadną, czy spotkań okolicznościowych z okazji Świąt Wielkanocnych lub Bożego Narodzenia.

Koło Terenowe w Tarnowskich Górach organizuje także obchody Międzynarodowego Dnia Białej Laski, a także wyjazdy turystyczno-rekreacyjne służące integracji środowiska.Autor artykułu : Adam Gabryś
 © Copyright Stowarzyszenie Nasze Kalety 2023

Designed by bambynek.com